PICkit

PICkit

Darmowy
Circuit debugger mikrokontrolerów PIC
Ocena
4.0  (42 głosy)
Twój głos
Wynik
3.3
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 1 nagrodę
Uruchomić, wstrzymać, zatrzymać i uruchomić programy dla mikrokontrolerów PIC krok po kroku. Funkcje auto wykrywanie urządzeń, Analizator stanów logicznych i wyjście logiczne.
Na PICkit 2 programista Rozwój/debugger (PG164120)-to niedrogie narzędzie rozwoju z łatwy w użyciu interfejs do programowania i debugowania flash rodzin mikrokontrolerów mikrokontrolerów.
W pełni funkcjonalny Windows interfejs obsługuje podstawowe (PIC10F, PIC12F5xx, PIC16F5xx), mf (PIC12F6xx, PIC16F), PIC18F, PIC24, dsPIC30, dsPIC33, i PIC32 rodzin 8-bit, 16 trochę, i 32-bitowych mikrokontrolerów, i wiele Microchip Serial EEPROM produktów.
Z chip potężny MPLAB Zintegrowany Development Environment (IDE) w PICkit 2 pozwala w łańcuchu debugowania na większości PIC mikrokontrolerów. W-Circuit-Debugging stronach i działania programu, a PIC mikrokontroler ma wbudowany w aplikację. Po zatrzymaniu w miejscu przerwania, rejestry pliku mogą być odczytywane i zmieniane.
W PICkit 2 rozrusznika i 2 PICkit debugowania Express Kits również zawierać:
Łatwy w użyciu interfejs programowania Windows do programowania flash-rodzina mikrokontrolerów mikrokontrolerów
- Oprogramowanie UART bezpośredni port komunikacji z mikrokontrolerem RX/TX szpilki przez PICkit 2.
- Oprogramowanie Logic Tool dla prosta logika sygnałowego bodźców i monitorowania, z 3-kanałowym analizatorem logicznym.
- PICkit 2 programista-To-Go obsługa urządzeń programowania bez PC.
- PICkit 2 Podręcznik użytkownika (w komplecie na CD ROM)
- Instrukcja obsługi (z ćwiczeniami) do Demo Board
- Selected Application Notes i Datasheets
- Code Examples w asemblerze i C
- Wersja FREE na CCS kompilator PCB™ C dla Baseline PIC MCUs (zawartych na MPLAB CD). Urządzenia PIC MCU w komplecie z wyżej zestawy mf lub PIC18 urządzeń i, w konsekwencji, nie jest obsługiwana podstawowym kompilatorem.
- Kabel USB
Aktualizacja informacji:
We are in CryptoPicture!